sobota, 22 marca 2014

Notka od Autorki

Dostałam pytanie na Ask'u czy przetłumaczę kolejny rozdział.. okej, wchodzę i go szukam.. Niestety to nie był rozdział, lecz notka od Autorki. Miłego czytania :)
_______________________________________

Okej, w zasadzie zgłosiłam tą historię do 1D Watty Awards posiadaną przez @CrissCrossDirection.
Kocham tą historię bardziej niż życie więc zgłosiłam ją w kategorie "Dark" i "Best feels". Ma to sens? Zrobiłam to ponieważ miałam bardzo dużo odsłoń i mimo to doszliśmy do porozumienia, tak więc pozwolono mi i jestem im za to bardzo wdzięczna.
Tak więc miałam nadzieję, że moglibyście głosować na nią, kiedy nominuje się do tych kategorii. Oznaczałoby to dla mnie dużo, czego wcześniej mi się nie udało.
Cieszę się, że większość z was po rozdziale 13/14 dało dalszą szansę tej historii i nadal czytaliście. Przepraszam was, za to, że myśleliście, że coś opublikowałam dalej. Nigdy już nie będzie kolejnej części FTHAM. Powtarzam, nigdy nie będzie Sequel'a ani epilogu.
Dodaj 1D Watty Awards przez @CrissCrossDirection do swojej biblioteki, dzięki czemu możesz zatrzymać zamieszczona. Proszę głosujcie na moją historię, dzięki czemu może przejść do następnej rundy. Nie wiem.. nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale teraz jestem taka podekscytowana.
Powtarzam po raz trzeci, bo może was tym zahipnotyzuje, zagłosujcie na FTHAM napisaną przez SOLEMNLY w kategorii "Dark" i "Best feels". Prosze.
Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz po prostu się przywitać wszystkie sposoby kontaktu ze mną są w moim BIO. Kocham was wszystkich, miłego czytania! <3

- Solemnly

2 komentarze:

  1. Jak to nie bd już żadnego rozdziału?! :'(

    OdpowiedzUsuń
  2. chce i to bardzo nawet pomoge przywrocic reszte czytelnikow bo moje znajome tez toi czytaly i bardzo to uwielbiały ;)

    OdpowiedzUsuń